In&Motion Airbag

(0 hlasů)

Společnost In & Motion byla založená v roce 2014 třemi inženýry - Valentin Honoré, Rémi Thomas a Pierre-François Tissot. Firma sídlí ve francouzských Alpách v Annecy a má asi 20 zaměstnanců, kteří se věnují vývoji airbagových systémů. Specializují se na konstrukci a industrializaci inteligentních ochranných systémů, které využívají partnerské značky. Airbagy In&Motion jsou používány v motocyklovém a lyžařském odvětví. 

Elektronický airbag využívá inteligentní detekční systém pod názvem IN & BOX, který je umístěn v zadní části vesty. Při každém použití airbagového systému In & Motion jsou pečlivě shromažďována data algoritmu a optimalizována pro další využití, aby strategie detekce ještě lépe předpovídala blížící se pád. Airbag se nafoukne za méně než 60 ms. S 1 000 operacemi za sekundu měří In & box všechny pohyby uživatele, aby včas rozpoznal ztrátu rovnováhy a blížící se náraz.

Aktivace airbagu In&Motion:

Konfigurace airbagu In&Motion:

Elektronický airbag In&Motion využívají ve svých produktech značky IXON, Furygan či Held. Jakmile si váš produkt integrující systém In & motion airbag zakoupíte, musíte jej aktivovat předplacením členství.

I v MotoGP jsou airbagové systémy In&Motion využívány. V současné době s nimi závodí Aleix Espargaro na Aprilii a Bradley Smith sedlající tovární KTM.

Použití airbagu In&Motion ve vestě Ixon:

Více z této kategorie: HIT-AIR airbag vesta Dainese Smart Jacket